Wczasy

 

Znalezienie wymarzonych wczasów to nie lada wyzwanie. Często nie możemy zdecydować się gdzie spędzić długo wyczekiwany urlop. Który kraj najlepiej wybrać? Gdzie są najładniejsze plaże? Który hotel ma najlepsze zjeżdżalnie dla dzieci? Jakiej pogody się spodziewać? To tylko niektóre z pytań które nas nurtują. Dlaczego więc nie skorzystać z naszej porady?

 

Turystyką zajmujemy się od lat - to nasza pasja. Nieustannie szkolimy się i kilka razy w roku odwiedzamy najczęściej sprzedawane kierunki i hotele, dlatego często mamy najbardziej aktualne informacje "z pierwszej ręki". Znamy opinie naszych klientów, śledzimy najnowsze informacje, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć i zaproponować urlop najbardziej odpowiadający Waszym upodobaniom.

 

 

W ramach wczasów stacjonarnych możemy zaproponować urlop w niemal każdym zakątku świata. Dostępne są niemal wszystkie kurorty w basenie Morza Śródziemnego, ponadto Portugalia z Maderą, ciepłe przez cały rok Wyspy Kanaryjskie i Egipt. Dla osób chcących zakosztować egzotyki proponujemy śnieżnobiałe plaże Karaibów, ciepły ocean Indyjski, dziki urok Afryki, czy też orientalną Azję.

 

Do wielu krajów oferujemy wyloty z Polski, w tym z lotnisk lokalnych: Wrocław, Katowice, Kraków. Do bardziej egzotycznych miejsc dostaną się Państwo z lotnisk niemieckich, do których również możemy zorganizować dolot.